Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum 2 sezonu

Właśnie obejrzałem teaser 2 sezonu i oto moje przemyślenia na temat tego co zobaczymy w drugiej odsłonie. Oczywiście wraz z następnymi zwiastunami moje przewidywania mogą być skorygowane.


1. Halbrand- Sauron po koszu od Gołgaladrieli pójdzie z buta do Mordoru budować własny biznes. Wiadmo praca jest najlepszym lekarstwem na złamane serce. Dzięki supermocom wybuduje pierwsze Barad Dur.
2. Gołgaladriel razem z Elrondem, chyba swoim mężem i azjatycką elfką pożyczoną z Witcher-Blood Origin wyruszą na poszukiwania Saurona. Trochę powalczą z przypadkowymi kitowcami ale Saurona nie znajdą.
3. W tym czasie Halbrandt-Sauron w blond peruce będzie działał znowu w Eregionie i znowu uczył Celebrimbora podstaw metalurgii. Tym razem wykują pierścienie dla ludzi i krasnoludów. Oczywiście Celebrimbor nie wpadnie na pomysł, że Annatar i Halbrand to ta sama postać, blond peruka będzie zbyt myląca. Swoją drogą aktor grający Halbranda miał rzekomo zrezygnować z roli a widzimy go ponownie.
4. W Khazad Dum krasnoludy w przerwach pomiędzy parodiowaniem Szkotów dokopią się w końcu do Balroga który zdewastuje podziemne miasto.
5. W Numenorze Ar – Pharazon będzie rozkręcał mroczny kult. Dlaczego skoro Sauron jest w Eregionie? Cóż autorów tego serialu nie obchodzi chronologia Drugiej Ery Śródziemia. Pewnie tak jak zapowiadali twórcy, będzie tam drugi Sauron grany przez innego aktora. W każdym bądź razie przewiduję, że Ar-Pharazon ubije mieczem tego orła widocznego na zwiastunie i następnie będą składać córkę Elendila w ofierze morskiemu potworowi. Dlatego też widzimy na zwiastunie jakieś zamieszki i Elendila krzyczącego „Nieeeeeeee!”
6. Elendil i Isildur uciekną do Śródziemia gdzie z opresji uratuje ich Danny Alves.
7. W tym czasie Celebrimor po wybuchu w kuźni jorgnie się, że Annatar to Halbrand w peruce Postanowi wrzucić pierścienie ludzi do ognia i zawiadomić straż.
8. W międzyczasie armia orków pod wodzą Jana Borysewicza ruszy na Eregion i przystąpi do oblężenia miasta. Gołgaladriel ruszy z odsieczą. Sam zdekonspirowany Annatar-Halbrand będzie okrążony przez elfich wojaków niczym Palpatine w „Zemscie Sithów” ale uratuje się z opresji dzięki supermocom. Eregion upadnie.
9. Elrond ruszy na czele konarmii ze spóźnioną odsieczą i wygra jakąś mała bitwę, po czym założy Rivendell.
10. Gołgaladriel, Elrond i Gil Galad podzielą się pierścieniami elfów.



Rzeczy których nie jestem pewien.

1. Sztajmes z pierwszego sezonu to na 100% Gandalf. Będzie nawet scena jak uderza laska w ziemie skalkowana z „Drużyny Pierścienia” Nie wiem jednak z kim będzie walczył.
2. Póki co nie wiadomo co z żulohobbitami. Może w następnym zwiastunie będzie to wyjaśnione. Obstawiam wstępnie, że to Gandalf niczym Mojżesz przywiedzie ich do ziemi obiecanej czyli Shire.
3. Nie jest wyjaśnione co z samotną mamuśką. Jej syn płacze w zwiastunie więc albo będzie ranna/chora albo umrze.
4. Nie mam pojęcia co tu robi stworek z klimatów Lovercrafta. Wiadomo, że będzie zły ale nie wiadomo jeszcze kto go ubije.
5. Nie wiem kim jest kobieta ze stygmatami. Królowa Numenoru za ciemna, Galadriela z kolei nie ma tipsów.

ocenił(a) serial na 3
zarptak

piekne :D bedzie sie działo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones